Tingimused

Heleni e-poe kasutamise juhend ja kasutustingimused

Heleni e-poodi opereerib ettevõte MIRAMII OÜ. MIRAMII OÜ ei ole käibemaksukohuslane, seega mütside hindadele käibemaksu ei lisandu. Kõik e-poes kuvatud hinnad on pakutava eseme ühe tüki hinnad.

Isikuandmete töötlemisest:

Teie poolt esitatud isikuandmed salvestuvad ostu sooritamisel. Teie esitatud andmeid kasutatakse ainult kauba kättetoimetamiseks ja Teie ees võetud kohustuste täitmiseks. MIRAMII OÜ ei kasuta Teie esitatud isikuandmeid turunduslike teadaannete edastamiseks ega avalda Teie andmeid Teie nõusolekuta kolmandatele osapooltele. Teil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist, sulgemist või kustutamist, va juhul, kui seadus sätestab teisiti. Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Teil õigus saata meile e-kiri kontaktides toodud e-posti aadressil.

Toodete ostmine:

Toodete ostmiseks navigeerige soovitud toote lehele, valige sobiv suurus ja lisage toode ostukorvi. Ostukorvi sisuga saate tutvuda ostukorvi menüüs. Olles ostukorvi komplekteerinud suunduge kassasse, täitke ära oma kontaktandmed ja valige sobiv tarnekanal. Peale seda kinnitage tellimus ja tasuge tellimuse eest juhendatud viisil meie pangakontole. Kaubad tarnime Teile esimesel võimalusel Teie poolt valitud tarnekanalisse. Arve kauba eest saadame teile PDF dokumendi kujul manusena Teie e-posti aadressile esimesel võimalusel peale tellimuse postitamist.

Toodete eest tasumine:

Toodete eest tasumine on võimalik ainult pangaülekandega.

Toodete kättetoimetamine:

Toodete tarnet pakume Omniva, Smartposti ja DPD pakiautomaatide võrgu piires. Sobiva pakiautomaadi saate valida ostu kinnitamisel Kassas. Igale tellimusele lisandub kauba pakiautomaadiga saatmise tasu, mis lisatakse automaatselt tellimusele ja kuvatakse kassas enne tellimuse kinnitamist. Kõik tellimused, mille kogusumma on 30 eurot või rohkem, saadame Eesti pakiautomaatide võrgu piires tasuta! Tellitud tooted saadame välja reeglina tellimuse maksumuse laekumisele järgneval tööpäeval.
Kauba saabumisel Teie valitud pakiautomaati saadetakse Teile SMS sõnum uksekoodiga.

Tehingust taganemise õigus:

Teil on õigus ostust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata. Tehingust taganemise teade edastage meile e-posti teel, märkige ära tagastamisele kuuluva toote tellimuse ja arve number, võtame teiega ühendust tagastamise viisi kokku leppimiseks. Toote saatmise ja tagastamise kulud jäävad ostja kanda. Raha toodete eest tagastatakse Teie arveldusarvele hiljemalt 14 päeva jooksul, alates taganemisteate kättesaamisest juhul kui MIRAMII OÜ on tagastatava kauba maksepäevaks kätte saanud.